Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
´

Vesmírná bitva

Úvodní stránka >> Hry >> Ke stažení >> Vesmírná bitva

Vesmírná bitva

Hra odehrávající se ve vesmíru. Máte raketoplán a váš úkol je zničit co nejvíce nepřátelských lodí. Hra obsahuje 76 úrovní s 10ti bossy.

Stáhnout Vesmírnou bitvu v1.1

Pro spuštění musíte mít nainstalován .NET Framework 4.

Starší verze ke stažení

Vesmírná bitva v1.0

Novinky ve verzi v1.1

  • Nové rozvržení okna hry
  • Možnost uložení rozehrané hry
  • Možnost zobrazení hry na celou obrazovku
  • Upozornění při zavírání hry
  • Zapnutí pauzy po deaktivaci okna
  • Další drobné úpravy

Návod

Cílem hry je projít všemi úrovněmi a nasbírat při tom co nejvíce bodů. Body získáte za zničení nepřátelské lodě. Lodě zničíte střelami, které vyšlete stisknutím Ctrl nebo šipky nahoru. Loď nesestřelíte najednou, ale pouze jí uberete jeden život. Zdraví se zobrazuje nad lodí. Aby jste se do lodě trefili, můžete se svým raketoplánem pohybovat do stran pomocí šipek. Dejte pozor, aby do vás nepřátelská loď nenarazila, v tom případě ztratíte život a danou úroveň budete muset opakovat. Až ztratíte poslední život, hra končí. V některých úrovní narazíte na bosse. Ti mají více životů a mohou po vás střílet, ale nepohybují se směrem k vám. V celé hře je celkem deset bossů.

Hodnocení

Celkové hodnocení

12 hlasů

Vaše hodnocení

Vyberte počet hvězdiček.

Komentáře

Legenda mojí ZŠ

(Jan)

18. března 2024 23:27:29

Tohle byla jedna z mála her které rozjeli školní počítače s Windows 7 na ZŠ a hráli jsme ji každou informatiku a teď jsem ji znovu objevil

Odpovědět

Re: C# a Víčko

(Víčko)

28. srpna 2011 20:39:04

Ještě plánuju jednu hru a pak se pustím do Lojzika.

Odpovědět

C# a Víčko

(Grelek)

28. srpna 2011 19:32:43

Perfektní!! Kdy plánuješ Lojzíka? Smích  Smích 

Odpovědět

Re: .

(Víčko)

28. srpna 2011 17:32:57

Samozřejmě, že dělám i jiné věci, ale programování je můj koníček a věnuju mu dost času. Tuhle hru jsem dělal šest dní (3 - 4 hodiny denně). V C# se programuje dobře narozdíl od JS, ve kterém musím pořád testovat kompatibilitu prohlížečů.

Odpovědět

.

(Magnus)

28. srpna 2011 16:56:43

Mohu se zeptat, zda děláš i něco jiného, než jen programování ? Nebo přes C# se dá takováto menší aplikace udělat během několika minut ?

Odpovědět

© 2010 - 2022 Tomáš Hypeš

Nahoru