Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
´

Elfánie.cz

Úvodní stránka >> Weby >> Elfánie.cz

Elfánie.cz

Elfánie je prohlížečová RPG hra na motivy elfů. Na první verzi jsem pracoval půl roku a na dalších více jak další půlrok. Spuštěna byla v srpnu 2010. Nyní ji hraje bohužel pouze cca 150 50 hráčů. Proto plánuji udělat verzi 2.0.

Přejít na Elfánie.cz

Mé články o Elfánii naleznete na blogu Elfánie nebo na Blogerech.


Elfánie je místo, kde se v lese prohání krásné nymfy, místo, kde v horách létají gryfové, Elfánie je místo, kde žijí elfové. Vstup do světa Elfánie, vycvič se a kup si ty nejlepší věci, abys mohl bojovat s nepřáteli, probojovat se na vrchol a být legendou. Zbav rybáře noční můry, vyhub všechny hady, neboj se pavouků v jeskyni a získej proslulost mezi elfy. Nebuď samotář a založ s přáteli kmen, bojujte společně do vyčerpání všech sil a i to nevadí, jděte do bufetu, kupte si baštu a pokračujte dál!

To vše ti nabízí ta krásná země, země Elfánie, domov elfů.

Hodnocení

Celkové hodnocení

22 hlasů

Vaše hodnocení

Vyberte počet hvězdiček.

Komentáře

Hodnocení hry

(Já, SuperMartas)

23. dubna 2011 13:36:58

Vcelku dobrá hra, časté updaty, ale všem vadí jedno: začali to hrát kvůli tomu, že tam nebylo nic, co se platí skutečnýma penězma, ale nyní to tam je. Chápu sice autora, ale je to největší mínus hry.

Hodnocení: 9/10
Plus:
+ Hra na motivy elfů tu ještě nebyla
+ Časté updaty
+ Originální, jednoduchá grafika
+ Diamanty se dají získat i jinak než koupením

Mínus:
- Kupování diamantů
- Herní princip téměř stejný jako jiné hry (např.: Gladiatus)

Odpovědět

© 2010 - 2022 Tomáš Hypeš

Nahoru