Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
´

Výměna odkazů

Úvodní stránka >> Výměna odkazů

Pokud máte také svůj web, můžete si se mnou vyměnit odkazy. Výměna spočívá v tom, že já dám na tento web odkaz na ten váš a vy zase na oplátku vložíte na váš web odkaz na můj. Pomocí následujícího formuláře mi můžete poslat váš odkaz nebo ikonku. Pokud pošlete ikonku, tak ta by měla mít rozměry 88x31. Můžete poslat i větší, ale maximálně do velikosti 140x70. Jestli je vaše ikonka větší, prosím, zmenšete ji.

Pravidla pro výměnu

  • Váš web musí mít nějaký smysluplný obsah a tedy alespoň nějakou návštěvnost.
  • Na vašem webu nesmí být žádný závadný obsah.
  • Odkaz na tento web umístěte ještě před odesláním formuláře. Pokud při kontrole nebude na vašem webu viditelný odkaz na můj, budu žádost ignorovat.
  • Na tomto webu v pravém sloupci se nezobrazují všechny odkazy, ale pouze pár náhodně vybraných. Všechny se zobrazí po kliku na Všechny odkazy.

Formulář


Kontrolní obrázek Nový obrázek

Opiště číselný kód z obrázku:


Na oplátku

Jako protislužbu za umístění vašeho odkazu na tento web si vložte na váš web odkaz směřující na tento web. Nejlepší bude, když si na váš web umístíte ikonku nebo banner:


Ikonka 88x31

Víčko.cz - Web programátora


Na svůj web si zkopírujte tento HTML kód:

<a href="http://www.vicko.cz/" target="_blank">
 <img src="http://www.vicko.cz/vymena-odkazu/ikonka/" alt="Víčko.cz - Web programátora">
</a>

Banner s mými výtvory 468x60


Na svůj web si zkopírujte tento HTML kód:

<iframe src="http://www.vicko.cz/vymena-odkazu/vytvory/" width="468" height="60" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

© 2010 - 2022 Tomáš Hypeš

Nahoru