Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
´

Lojzik 1: Útěk z vězení

Úvodní stránka >> Hry >> Ke stažení >> Lojzik 1: Útěk z vězení

Lojzik 1: Útěk z vězení

Lojzik má vysoké IQ a je albín. Když chodil do školy, byl outsider, proto se pokusil vyléčit svůj albinismus. Vrátil si pigment do očí a do vlasů, ale chování ostatních lidí se neměnilo. Vzdal to a začal být samotář. V tajnosti si postavil několik tajných laboratoří a zkoumal nové věci. Jednou udělal chybu - nechal si doma vzorek nového paliva. Tou dobou se k němu vloupali zloději a neopatrným zacházením palivo vybuchlo. Lojzika odsoudili k 10 letům vězení. Nyní potřebuje vaši pomoc, neboť se musí dostat z vězení, aby zachránil svět.

Stáhnout Lojzika 1: Útěk z vězení v1.0 32-bit

Stáhnout Lojzika 1: Útěk z vězení v1.0 64-bit

Pro spuštění musíte mít nainstalován .NET Framework 4.

Starší verze ke stažení

Lojzik 1: Útěk z vězení v1.0b1

Autoři

Tomáš Hypeš - Programování + základní grafika

Lukáš Hörmann - Hlavní grafik + dabing


Trailer

Screenshoty

Pokračování

Plánuji udělat i další epizody, které budou ještě lepší, než tato. Příběh mám vymyšlený až do desáté epizody, takže nápadů je hodně. Programování druhé epizody zatím v nejblizší době neplánuji.

Hodnocení

Celkové hodnocení

15 hlasů

Vaše hodnocení

Vyberte počet hvězdiček.

Komentáře

<<<1234>>>

Re: kolko

(Víčko)

4. února 2012 17:50:54

Bude mít 16 úrovní.

Odpovědět

kolko

(benko)

4. února 2012 17:47:13

a kolko urovni bude lojzik obsahovat Šokovaný 

Odpovědět

Hodnocení

(Anonym)

8. ledna 2012 20:48:05

Je to super hra! Jen bych navrhoval přímočarou plošinovku bez životů a s checkpointama... Byla by to větší zábava a alespoň by ses mohl zaměřit na nějaký hádanky a tak... Takhle je to tuctová a po chvíli nudná plošinovka. Řemeslná stránka je ale perfektní. Jen ten pohyb ještě pořádně vychytat, nějaký držení na římsách a tak... Držim palce!

Odpovědět

Re: pico

(Víčko)

6. ledna 2012 22:03:56

Já vím, ty dokážeš udělat tisíckrát lepší hru, že?

Odpovědět

pico

(adam nemec)

6. ledna 2012 21:48:17

tak zy pico to je hruza hruz i menecraft ma lepší grafiku. je mi z toho na  Červenající 

Odpovědět

Re: Re: Nástroje

(Budi)

26. prosince 2011 18:51:53

Tak to přeji hodně štěstí. Osobně jsem nikdy moc neměl rád jazyky a vývojové nástroje od MS, ale nemam s nimi až tak tolik zkušeností. Jednou nám jeden projekt psaný v C žral trochu moc systémových prostředků, takže jsem se rozhodl, že se pokusím projet program profilací, ale NetBeans (naše primární IDE) pod Windows profilaci neumí a já jsem to zkusil pod Visual Studiem, které mi při práci padalo, a proto šlo zase rychle pryč. Naštěstí Java, na kterou v poslední době přecházíme, takové problémy nemá, vývojová prostředí (a NetBeans nebo Eclipse) jsou špičková, navíc NetBeans mají i podporu pro C a PHP, takže mám všechny projekty pod jednou střechou. S profilací a debugem žádné problémy nemám a navíc Java podporuje i úžasnou technologii HotSwap (možnost rekompilovat program přímo při jeho běhu). A k tomu všemu je Java vysoce multiplatformní. Šťastný

Odpovědět

Re: Re: Nástroje

(Víčko)

26. prosince 2011 18:15:51

WPF je jednoduché, ale pomalé. Druhý díl plánuji udělat v XNA, snad to bude lepší.

Odpovědět

<<<1234>>>

© 2010 - 2022 Tomáš Hypeš

Nahoru